Наші послуги

Ми багатогранна команда консультантів та менеджерів урядового та місцевого рівня у нашому розпорядженні паркометри, системи дотримання правил дорожнього руху та платні дороги. Ми спеціалізуємося в галузі управління та збору доходів і ми працюємо для того щоб вміло розпоряджатись і тим самим збільшувати доходи уряду.

Системи вуличного паркування

Ми працюємо в бізнесі з нагляду за створенням паркувальних систем в регіонах світу, де раніше не було контрольованого паркування, або там де цей вид діяльності працював не ефективно. Також ми пропонуємо свої послуги і успішно працюємо в міцях де не було жодних правових засобів здійснення контрольованого паркування.

Наша компанія тісно співпрацює з урядовими чиновниками, щоб забезпечити дотримання законодавства в цілях ефективного виконання збору доходів, які будуть працювати на користь державного апарату та його громадян держави.

Ми в бізнесі з нагляду за створенням на вулицях паркувальних систем в регіонах світу, де раніше не було контрольованих органів паркування або там де вони працювали не ефективно. В інших випадках, не було жодних правових засобів здійснення контрольованого паркування.

Наша компанія тісно співпрацює з урядовими чиновниками, щоб забезпечити дотримання належного законодавства в цілях ефективного виконання збору доходів, які будуть працювати на користь державного апарату та його громадян.

Портативні пристрої для паркувальної служби

Поряд з стаціонарною системою паркоматів ми також можемо забезпечити платну парковку за допомогою портативних паркувальних пристроїв, також з допомогою цих пристроїв буде можливість моніторити правопорушення в сфері парковки. Ручні портативні пристрої легкі і мають можливість друку чеків на місці. Надруковані чеки будуть розбірливі, довговічні, стійкі до будь-якої погоди, а головне - точні.

Цей пристрій можна підключити до бази даних всіх зареєстрованих автомобілів і відразу після підключення він вказує на власника транспортного засобу. Це дозволить усунути застарілий процес доставки протоколу про порушення до відділку для реєстрації порушника. Після того як талон виданий через портативний пристрій він буде автоматично прикріплений до автомобіля-порушника в інформаційній базі даних.

Ми будемо наймати, навчати і контролювати співробітників, для виконання правоохоронних функцій і для забезпечення "правильного" паркування 7 днів на тиждень і 365 днів у році.

Платні дороги

Тенденція до приватизації платних доріг зростає у всьому розвиненому світі. Велика частина штатів у Сполучених Штатах мають приватизаційні дорожні проекти, які вже офіційно працюють, або в стадії реалізації.

За останні два роки Індіана і Чикаго підписали багатомільярдні приватизаційні угоди на державні і приватні дороги на термін 75 років і 99 років відповідно. В результаті цієї ліцензійної угоди, платні ставки на цих дорогах будуть зростати і доходи будуть використані для покращення доріг.

Такі компанії, як наша, можуть більш ефективно керувати приватизованими об'єктами, при цьому приносити високий дохід, який уряд зможе більш ефективно використовувати для будівництва доріг. Уряди багатьох країн мають довгу історію здачі вище перерахованих послуг в руки таких компаній, як наша. Без сумніву приватні компанії є більш ефективними.

В загальному, приватизація є більш змістовною. Приватний сектор, очевидно, має порівняльну перевагу перед урядовими спробами втілити концепцію платних доріг.

Наші пропозиції будуть відстоювати інтереси місцевих органів влади, що сприятиме розвитку якості доріг швидкими темпами, і допоможе модернізувати транспортну інфраструктуру. Наші проекти щодо платних доріг допоможуть забезпечити стійкі доходи, які можуть бути інвестовані в поліпшення старих доріг по всій Україні.

Фотофіксація правопорушень

Існує камера "червоного світла", яка фіксує правопорушення тих, які їдуть на червоне світло світлофора, і є фото-радар, за допомогою якого буде видаватись штраф тим, хто перевищує допустиму швидкість руху. Завдяки нашим ресурсам і досвіду, ми будемо спостерігати за установленням і приведенням у дію таких систем.

Система камер "червоного світла" підключена до світлофора і датчика в тротуарі на лінії пішохідного переходу або зупинки. Інженери трафіку визначать критерії, які будуть вмикати камеру, щоб сфотографувати автомобіль. Камера "червоного світла" зазвичай фотографує тільки номерні знаки транспортного засобу, але вона також може фотографувати водія. Як правило, робляться дві фотографії , одна, коли автомобіль перетинає стоп-лінію і друга, коли транспортний засіб знаходиться на її перетині. Фотографії також включають в себе дату, час і місце, швидкість транспортного засобу, і час, що минув з того моменту як світло стає червоним під час зйомки.

Швидкісна система, також відома як фото-радар, спрацьовує, коли автомобіль перевищує швидкість на заданій ділянці спостереження. Як і камери "червоного світла", камери контролю швидкості створюють фотографічні докази дати, часу і місця, і швидкість автомобіля.

Процес перевірки фотографій, зроблених дорожньою камерою як правило повинен зазвичай бути переглянутий уповноваженою особою, перед тим як документ про порушення, або протокол видається водієві. Цей крок відомий як перевірка, і є нормативно правовою вимогою практично у всіх юрисдикціях. Уповноважені особи повинні перевірити деякі, або всі з наступних дій:

Більшість електронних камер робляють чіткі знимки транспортних засобів під будь-яким освітленням і за будь-яких погодних умов. Фотографії ретельно розглядаються підготовленими працівниками ДАІ, або іншими посадовими особами, для перевірки інформації про автомобіль і для забезпечення того, що транспортний засіб здійснив порушення. Штрафи надсилаються поштою власникам транспортних засобів тільки в тих випадках, коли чітко зясовано, що транспортний засіб проїхав на червоне світло, чи перевищив швидкість. Наш кваліфікований персонал буде брати участь у зборі штрафів.

Приватизація інфраструктури

"Municipal Asset Privatization Consultants, LLC", також працює в багатьох інших секторах приватизації інфраструктури, ми в змозі забезпечити фінансування та подальше вдосконалення, нам можна доручити усунення недоліків та максимізацію доходів через ліцензійні угоди для інших громіздких державних функцій. Наші брокери працюють з багатьма міжнародними приватними компаніями, беруть участь у різноманітних конкурсах по всьому світу, для того щоб створити найкращу пропозицію для Вашого міста і країни. Можливість приватизації таких активів(описаних тут) не тільки усуває недоліки і велику частину бюрократичного процесу, але й виключає можливість забастовок профспілок чи працівників - порушуючи функціонування ключових державних та громадських функції. Ми орієнтуємося на приватизацію таких галузей, як:

Електричні станції

Станції водопостачання, газу та електрики.

Робота з відходами, як збір так і переробка відходів, які зараз набувають популярності по світу, як в розвинутих так і слаборозвинених країнах.

Видобуток вугілля та металургія.

Заводи та фабрики.

Аеропорти

Державні установи та інші некомерційні організації існують не для отримання прибутку, але для виконання своєї місії. Вони мають довгостроковий інтерес у фінансових показниках, тому що хронічні збитки можуть призвести до загибелі організації. Але фінансові показники тільки один з показників успіху. Задоволення клієнтів є основним мотивом і має стратегічне значення. Особливо це стосується державних установ, в яких в кінцевому результаті "клієнт" є також джерелом фінансування - він є платником податків. Таким чином, на відміну від приватних компаній, де внутрішня ефективність мало хвилює замовника, ефективність і продуктивність є великою проблемою для державних структур, так як вони платять за всі операції. Цей факт робить внутрішню ефективність і рентабельність державних органів одним з ключових стратегічних цілей при їх роботі.

У багатьох випадках приватні компанії розробляють і використовують передову практику та ефективні методи роботи, засновані на їх потребах, щоб конкурувати на ринку. Тому державним установам є сенс у розгляді питання про передачу деяких видів діяльності приватним підрядникам з метою підвищення оперативної ефективності і результативності. Для приватної компанії, щоб залишитися в бізнесі, потрібно розвивати кращі і найбільш ефективні з точки зору витрат і оперативності властивості з перерахованих вище функцій уряду. Також на відміну від державної установи приватну компанію можна замінити, кращою і більш ефективною компанією, щоб завершити місію. Саме тому у всьому світі спостерігається "рух" у бік приватизації та аутсорсингу багатьох державних функцій. Це також вивільняє цінні ресурси, які уряд може передати в потрібні області такі, як охорона здоров'я, освіта, соціальні послуги, і військові послуги. Це не тільки вивільняє ресурси і виключає витрати, але дає додатковий дохід від ліцензійних зборів і розподілу доходів, які уряд може використати на власний розсуд.

Саме тут "Municipal Asset Privatization Consultants, LLC" приходить на допомогу, ми пропонуємо кращу угоду для Вашого уряд, який буде отримувати бажану якість, з відповідальністю, ми також будемо максимізувати дохід для вашого уряду.