Збір Доходів З Податку На Нерухомість

Кожен уряд спирається на податкові надходження для підтримки своєї інфраструктури і щорічний податок на нерухоме майно, що належить домовласникам, або підприємствам і є одним з основним джерелом доходу, вашого уряду і можуть втрачатись. "Municipal Asset Privatization Consultants, LLC." пропонує, бути вашим партнером у зборі реальних доходів від податків на нерухомість від імені Вашого уряду.

Податкові агентства можуть збільшувати дохід згідно з законодавством. Ці агентства потребують досвідчених партнерів, які зможуть забезпечити інноваційні ідеї, перевірені досвідом та управлінням. Податки на майно в багатьох країнах мають недостатній, або неефективний податковий потік, який може бути модернізований максимально для створення додаткових і стійких доходів. З збільшенням вартості житла, багато хто може дозволити собі платити більше уряду. В якості партнера ми будемо здійснювати такі зміни, які можуть дати вашому уряду нові можливості збору, нові інструменти і системи, які раніше були недоступні.

У Сполучених Штатах, а також у багатьох інших розвинених країнах, власник житлових і комерційних будівель, як правило, будуть платити уряду в межах від ½% до 5% в рік податку на майно, що йому належить. Якщо уряд не збирає такий податок, то ви втрачаєте можливість істотного доходу, який може сягати мільярдів доларів на рік. Домовласник, який володіє будинком, або квартирою вартісттю $ 500,000 USD може дозволити собі платити місцевому самоврядуванню податок на майно. Власник бізнесу, якому належить будівля, магазин чи завод вартістю $ 1 млн. USD може дозволити собі заплатити уряду щорічний податок. Є сотні мільйонів доларів які не збираються, і ми можемо змінити це для Вашого уряду.

"Municipal Asset Privatization Consultants, LLC." пропонує бути вашим партнером у зборі реальних доходів від податку на нерухомість, від імені Вашого уряду. Ми будемо здійснювати справедливий підхід оцінки на все майно і оцінювати щорічний податок відповідно. У Сполучених Штатах, а також інших країнах, такі компанії, як наша, мають контракти на нерухомості і збирають щорічний податок від імені уряду.

Ми будемо реалізовувати всі наявні можливості і потенціал для додаткового доходу з реалізації цих податків. Ми визначаємо і здійснюємо зміни в існуючій технології, що дозволить збільшити дохід . Ми будемо відкривати офіси в усіх великих містах для збору податкових надходжень. Ми проводимо комплексний аналіз бізнес-процесів і вносимо необхідні удосконалення. Коли уряд обмежений певними технологіями це обмежує його можливості максимального збору коштів. Найкраще, в реальній практиці, на збір доходів від податоку на нерухомість, працює процес з двома типами зборів, адміністративний і законодавчий. Адміністративні поліпшення можуть бути реалізовані без формальних змін в існуючий закон. У нас працює система технологічної модернізації для полегшення багатьох покращень в системі оподаткування. Водночас законодавча система повинна вдосконалюватись і ми готові допомагати в цьому процесі.

Ці адміністративні зміни можуть всі бути зроблені в рамках існуючої структури - це найшвидший і простий спосіб для збільшення доходів. Багато процесів можуть бути автоматизовані, які раніше були в експлуатації, виключаючи витрати і неефективність процесів.

Об'єднання всіх послуг у сфері податкування на нерухомість являється надзвичайно ефективним способом усунення недоліків та неефективності. Наші послуги будуть забезпечувати саме це, і ми консолідуємо всі послуги в централізовану одиницю, яка буде керована урядом, або за допомогою нашого посередництва. Це усуває надлишкову діяльність, здійснювану різними установами, підвищує збір та знижує собывартысть, а також спрощує і стандартизує процеси, для досягнення максимальної ефективності.

Основну практику, що ми використовуємо - це автоматизація випуску документів і процесів, виявлення неактивних випадків, які можуть бути автоматизовані. Поліпшення процесу, та наша практика, можуть внести значний вклад у фінансове благополуччя уряду на всіх рівнях і наша компанія "Municipal Asset Privatization Consultants, LLC" зацікавлена щоб це відбулося. Ми надаємо всі вище вказані послуги консалтингу і послуги по збиру коштів, ми прагнемо максимізувати Ваш реальний дохід від податку на нерухомість.