Послуги з Управління Нерухомістю

Компанія "Municipal Asset Privatization Consultants, LLC" почала свою діяльність в якості комерційного управління нерухомістю та інвестиційних послуг. Під нашим управлінням було інвестовано понад 200 мільйонів доларів в нерухомість, яка зараз є власністтю компанії, і на даний час є активами нашої компанії, які приносять прибутки і збільшують капітал компанії. В даний час відбувається відродження на ринку нерухомості США, і наш послужний список дає уявлення про досвід і можливості нашої компанії.

Ми готуємо вичерпний аналіз кожного об`єкта який планується придбати, і застосовуємо цей ж процес для всіх активів якими ми управляємо. Ми шукаємо активи на оптовому ринку чи за зниженими цінами, застосовуємо економічно ефективні покращення капіталу, для отримання максимальної віддачі від інвестицій, для будь-якого майна чи активу, який є у нашому розпорядженні. У нас є досвід і ми знаємо, як отримати прибуток.

Наші цілі по управлінню нерухомісттю: (I) придбання й експлуатація нерухомості яка приносить дохід, який буде зростати з плином часу; (II) інвестування та стабілізація недооцінених активів та отримання з них прибутку; (III) створення регулярного розподілу грошових коштів для наших клієнтів, надлишок прибуткових коштів повиннен бути реінвестований в інвестиційний фонд до припинення і ліквідації нашої зпівпраці у відповідності з нашим договором; (IV) створення цільового числа річної внутрішньої норми прибутковості у 10%; і (v) отримання вигоди для членів нашої спілки від приросту вартості об'єктів нерухомості. Ми будемо шукати і купувати нерухомість у відповідності з Вашими цілями.

Основний орієнтир нашого управління нерухомістю та інвестиційними послугами є придбання нової нерухомості з обмеженими капіталовкладеннями і високими вимогами поточного і прогнозованого зростання вартості. Також в нашій компанії є великий досвід по придбанню недооціненої і проблемної нерухомості з подальшим інвестуванням коштів з нашого інвестиційного фонду, для капітального ремонту, або посилення маркетингу, в цілях вигідного продажу цього об`єкта, або його здачі в оренду. Ці дії і наш досвід, як наслідок, приводять до збереження і зростання вартості обєктів нашого зацікавлення.