Послуги Органів Парковки

Ми є експертами в області систем паркування і можемо генерувати суттєвий дохід для вашого уряду, на національному, або регіональному рівні. Більшість урядів втрачає величезне джерело доходів, не правильно і неефективно використовуючи порушення правил в паркуванні автомобілів. Ми пропонуємо послуги по управлінню, реалізації і виконанню всіх порушеннях правил паркування. Аутсорсинг вашої системи паркування в нашій компанії дозволить уникнути бюрократичної тяганини, впливу людей, різних підходів і помилок. Ваш уряд володіє громадськими вулицями, але Ваш уряд, ймовірно, не належним чином контролює порушення правил паркування, при цьому втрачаючи мільйони доларів в дохід держави. Ми можемо негайно впровадити системну організацію по паркуванню з використанням існуючих знаків і законів, також й в поєднанні з системою паркоматів, які ми можемо встановлювати і генерувати більше доходів для Вашого уряду.

Ми мали змогу слідкувати за предметними моделями, які використовуються у всьому світі і розширювати, удосконалювати їх, для створення самої передової системи органу паркування, для того щоб Ваш уряд міг максимально використовувати всі потенційні доходи. Правозастосування - це ключ до реалізації будь-якої системи парковки в межах країни. Правозастосування це те, завдяки чому відбувається приплив доходів для кожного міста. Ми є експертами в створенні, та впровадженні такої системи для Вашого уряду.

Як воно працює:

Ми наймаємо й навчаємо всіх працівників системи паркування, також використовуємо портативне обладнання для цих органів. Наші співробітники будуть розміщені в кожному великому місті і як правило, в центральній частині міст в денний час. Ми видаємо всім нашим працівникам портативний пристрій, який буде видавати квитанції прямо на місці. Ручні пристрої для друку квитанцій – це легкі, цільні пристрої з принтером для того, щоб співробітники паркувальної служби могли виписувати необхідні паркувальні документи на кишеньковому комп'ютері і квитанції будуть надруковані на місці. Надруковані квитанції будуть розбірливі, довговічні, стійкі до будь-якої погоди, а головне - точні.

Цей пристрій буде з'єднаний з центральною базою даних всіх зареєстрованих автомобілів і відразу після подання правопорушення воно буде записане в базу даних. Це дозволить усунути застарілий процес доставки протоколів у дільницю ДАЇ, вони відразу будуть зареєстровані в системі транспортних засобів. Після того, як квитанція, буде надрукована, її автоматично прикріпляють до автомобіля, і зареєстрований власник повинен оплатити штраф за порушення провил паркування, або зіткнутися з наслідками втрати реєстрації автомобіля, ще більших штрафів, або можливого арешту і судового переслідування. Якщо квитанція не оплачена протягом певного періоду часу штраф подвоїться чи потроїться, і автомобіль не буде юридично зареєстрований, поки всі квитанції не будуть оплачені.

Коли автомобіль накопичить 3-10 порушень (тобто, квитанції, які не оплачуються протягом 30-60 днів з дата видачі) він буде автоматично з’являтись в нашій системи. Тоді працівники правоохоронніх служб мають право зупиняти транспортний засіб, який має більш ніж 3-10 порушення. Після того, як автомобіль був затриманий, водій, чий транспортний засіб був зупинений повинен заплатити необхідний збір у розмірі $ 100 - $ 300,00 (USD) за всі неоплачені квитанції. Автомобіль буде мати 72 годин, щоб оплатити ці штрафи, якщо ні, то автомобіль буде відбуксований.

Ми правильно навчатимемо і керуватимемо персоналом для здійснення зазначеної системи, щоб максимізувати і дотриматись всіх законів паркування та реєстрації транспортного засобу, як тільки ми отримаємо ліцензію від Вашого уряду. Це не тільки допоможе усунути затори, але і допоможе обмежувати час який автомобілі зможуть пакуватися на вулицях тим самим створюючи більше місця для руху потоку ТЗ. Вся ця система буде реалізовуватись за участі "Municipal Asset Privatization Consultants, LLC".