Стікери На номерні знаки

Ця категорія ліцензій, котрі ми хочемо отримати, обумовлює такі види діяльності як: виробництво, управління, реєстрація та розподіл номерних знаків і щорічних наклейок на номерний знак для автотранспорту, з вказаною на них датою закінчення терміну його дії. У більшості країн щорічна реєстрація проводиться на рівні національного уряду і направлена на провінції / штати / області чи регіони. Дохід від цієї ліцензії поширюється на уряд для реінвестування в інфраструктуру та інші соціальні програми, послуги, або використовується в якості загального державного доходу.

Ми пропонуємо створити систему, при якій власник авто буде платити щорічну плату (податок), щоб продовжити реєстрацію номерного знаку авто. Як тільки власник платить річний внесок, наклейка(стікер) на номерний знак буде вислана поштою, або власник зможе самостійно забрати її в органах місцевої влади. Потім власник повинен прикріпити наклейку у заданій частині номерного знака. Наклейки номерного знаку, як правило, зареєстровані на авто, тобто будь-хто зможе керувати ним. У США, наприклад, вони зареєстровані на власника авто і на авто. Ми пропонуємо систему, аналогічну Сполученим Штатам, котра дозволяє керувати автомобілем з дійсною реєстрацією номерного знака, будь-кому у кого є дозвіл від власника авто. На дійсну реєстрацію вказуватиме наклейка на номерному знаці. Щорічна реєстрація-оновлення номерних знаків за допомогою наліпок-стікерів - це і є дохід для вашого уряду.

Ми просимо від Вашого уряду контракт на виробництво номерних знаків, управління та щорічне продовження їх реєстрації через програму - "наліпок", котра описана вище. Щороку водій повинен отримати нову накліпку для того, щоб автомобілем можна було керувати на законних підставах по країні, області чи регіоні. Пропоновані збори варіюються від $ 80 (USD) до $ 800 (USD) в залежності від авто, для отримання нової наклейки на номерний знак щороку. Ця сума реєстраційних зборів у більшості країн залежить від вартості автомобіля, так як вона є пропорційною у відншені до вартості авто. Наприклад, в деяких країнах щорічне продовження реєстрації для нових Mercedes S550 складає $ 2,500 USD, так як уряд визначив, що вартість річної реєстрації повинна бути пропорційна вартості автомобіля, ця система схожа на авто страхування. Якщо людина може дозволити собі купити такий автомобіль, вона може дозволити собі більш високий щорічний реєстраційний збір.

Ми створимо і встановимо весь процес виготовлення номерних знаків і наліпок до них, у тому числі "спеціальних" НЗ, за які власник авто буде платити більш високу плату, як правило, в два рази більшу стандартної оплати. Наша комп'ютерна база номерних знаків буде приєднана до інформаційної бази реєстраційних номерів в ДАІ. Ми будемо стежити за суворим дотриманням національних законів по відношенню до розподілу номерних знаків та їх річної реєстрації через систему наліпок на НЗ. Дуже важливо, щоб власник авто купував нову наклейку кожен рік в іншому випадку авто не буде зареєстроване належним чином, і працівники ДАІ зможуть штрафувати власників таких автомобілів. Ми виготовлятимемо спеціальні металеві наклейки, які будуть прилипати до заданої частини номерного знака і, отже, працівник ДАІ зможе зупинити автомобіль водій якого не має діючої наклейки на номерному знаку.

В залежності від кількості машин у вашій країні, наприклад, якщо ваша країна має 8 мільйонів автомобілів, то при річному внеску у розмірі всього $ 100 доларів США в рік для реєстрації авто, ми можемо зібрати $ 800 млн. доларів США в рік. Якщо власники авто будуть реєструвати номерні знаки на основі вартості авто,то орієнтовно в країні де є 8 мільйонів автомобілів середня вартість за авто складе $ 170 USD і ми зможемо зібрати $ 1,360,000,000 для Вашої країни. Всі штати в США реалізовували таку систему на державному рівні, а також у багато інших країна по всьому світу.

Якщо у вашій країні, або регіоні немає такої системи і структури, Ваша країна втрачає величезні податкові надходження. Просто, даючи нам ліцензію на управління цією програмою ми будемо вводити нові, суттєві і стійкі потоки доходів у ваш річний бюджет.

Без наліпки на номерному знаку, працівник ДАІ зможе зупинити автомобіль та видати штраф за відсутність належної реєстрації транспортного засобу. Це також дозволяє персоналу органів парковки видавати штрафи будь-яким автомобілям припаркованим на вулиці без наліпки на номерному знаку. Будь-який автомобіль, який припаркований на вулиці з наліпкою термін дії якої закінчився, буде штрафуватися в двох чи трьох кратному розмірі від вартості щорічної реєстрації. Якщо транспортний засіб накопичує більше 3-х штрафів - водій буде нести відповідальність, і автомобіль зможуть відбуксирували на міський штраф майданчик. Єдиний спосіб отримати автомобіль назад, оплатити усі відповідні штрафи. Автомобіль також не зможе пройти щорічний огляд в разі якщо такий буде передбачено чинним законодавством.

Навчання та управління персоналом правоохоронних органів є ключовою частиною того, що "Municipal Asset Privatization Consultants, LLC" пропонує уряду. Аутсорсинг ліцензії, або послуги з управління по програмі, забезпечить належне виконання поставлених задач і буде приносити максимальний дохід для Вашого уряду.