Про Нас

Основна Інформація

"Municipal Asset Privatization Consultants, LLC" - це транспрортна консалтингова фірма, стратегічні напрямки якої полягають в отриманні ліцензій, контрактів та угод від державних органів, з метою забезпечення приватизації паркувальної інфраструктури, та послуг платної парковки. Крім цього ми також працюємо у напрямку по приватизації платних доріг та систем автоматичного фото-відео контролю правопорушень на дорогах. Наша компанія є унікальною в цій галузі. Ми надаємо повний спектр послуг та співпрацюємо через Східний блок, Азію, Південну Америку і Сполучені Штати та пропонуємо державам найкраще обладнання для покращення інфраструктури. Через відповідні урядові "канали" ми можемо сприяти вигідним приватизаційним угодам, щоб Ваш уряд, та країна загалом, отримували істотний дохід. Компанія диспонує власними коштами, а також ми зпівпрацюємо з фінансовими компаніями та капіталом, який необхідний для розвитку інфраструктури країни будь-якого масштабу.

Від стандартних систем паркування до забезпечення доходів через паркометри та паркувальників, Municipal Asset Privatization Consultants, LLC робить все для створення максимального доходу для наших урядових клієнтів. Як приватна, консалтингова фірма, ми представляємо тільки кращі умови приватизації паркувальної інфраструктури, послуг платної парковки та фото-відео фіксації правопорушень і завжди шукаєм новітні передові технології, ми прагнемо, до збільшення доходів для наших урядових клієнтів. Наш бізнес-досвід і знання будуть сприяти швидкій реалізації наших послуг.

Покладаючись на нашу мережу управління взаємовідносинами, оперативний та технічний досвід, ми надаємо нашим клієнтам професійно керовані контракти для приватизації паркувальної інфраструктури. У нас є команда новаторів, які допомагають приносити нові джерела доходу і технології для розробки та розвитку країни і муніципалітетів. Ми також допомогаєм модернізувати застарілу інфрастуктуру парковок для міст.

Основна Інформація

Ми допоможемо Вам управляти вашими системами паркування - від оформлення протоколу до остаточного рішення справи. Ми влаштовуємо платні автомобільні дороги і допомагаємо побудувати платну системи дорожньої інфраструктури регіону або країни.

Наші інтереси полягають в отриманні ліцензій від уряду на паркомати, платні парковки, платні дороги та ліцензії на встановлення і адміністрування пристроїв фото-відео фіксації правопорушень і використання цих ліцензії для отримання максимального доходу.

Ми можемо почати установку паркоматів, виписувати штрафи або будувати платні дороги вже через місяць з моменту отримання нами ліцензії від державної установи.